Přejít k hlavnímu obsahu

Naše ordinace

Dětská ordinace CB s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení, které vzniklo v dubnu 2013 předáním praxe MUDr. Jany Prűherové, která se s pečlivostí a láskou starala o několik generací vašich dětí.

Veškeré změny by nebyly možné bez vydatné pomoci sestřičky Evy Uhlířové. 

Společnými silami vašim dětem poskytujeme komplexní lékařskou péči v oboru Praktického lékařství pro děti a dorost, a to od jejich narození až po dovršení 19 let.

Od 1. 4. 2017 jsme se přestěhovali do nových prostor v ulici Generála Svobody 31a. S vybavením prostor ordinace nám pomohla interiérová architektka paní Michaela Fabiánová a šikovní truhláři pana Trinkla. O výmalbu se postarala skvělá malířka paní Jana Koloušková. Doufáme, že se vám u nás bude líbit. 

Máme 2 čekárny – jednu pro zdravé děti, určenou pro poradnu kojenců a malých dětí a druhou pro nemocné pacienty.

 
 

MUDr. Petra Brossaud


Vystudovala jsem Lékařskou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně, kde jsme v roce 1998 promovala. Během studií jsem pobývala na zahraničních stážích v Grenoblu a Montpellier ve Francii. Po dokončení studií jsem pracovala na 1. Dětské a onkologické klinice Fakultní nemocnice v Brně. Další můj pobyt byl na dětském a infekčním oddělení Nemocnice Jihlava a odtud jsme se uchýlili do jižních Čech. Zde jsem několik let zastupovala v ordinacích praktických dětských lékařek a poté jsem pracovala v Dětské ordinaci Dr. Matoušové.

 

Atestovala jsem z Pediatrie 1. stupně a poté z Praktického lékařství pro děti a dorost. Vystudovala jsem francouzskou školu homeopatie CEDH v Praze a zabývám se fyziologickou regulační medicínou Guna.

Od září roku 2012 se společně setkáváme v ordinaci MUDr. Prűherové, kterou jsem převzala v dubnu 2013.

 

Dětská sestra – Eva Uhlířová


Studovala SZdŠ obor Dětská sestra v letech 1988-1992.

 

Po maturitě nastoupila do Nemocnice České Budějovice na dětské oddělení na stanici batolat, kde získala bohaté zkušenosti.

Později postoupila na stanici JIRP, kde pracovala až do nástupu na MD.

Po ukončení MD se dvěma dětmi nastoupila jako dětská sestra do ordinace MUDr. Prűherové, kterou později převzala MUDr. Brossaud a kde pracuje doposud.