MUDr. Petra Brossaud
Generála Svobody 31a, České Budějovice
Telefon +420 601 504 514
Email info@brossaud.cz


Co nabízíme

Dětská ordinace CB s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení, které vzniklo v dubnu 2013 předáním praxe MUDr. Jany Prűherové, která se s pečlivostí a láskou starala o několik generací vašich dětí. Pro vaše děti poskytujeme komplexní lékařskou péči v oboru praktického lékařství pro děti a dorost, a to od jejich narození až po dovršení 19 let.

Jedná se o kojeneckou poradnu od 0 do 18ti měsíců, dále preventivní prohlídky ve věku 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 let, povinná očkování dle očkovacího kalendáře, očkování doporučená i nepovinná.

Očkování vašich dětí zajišťujeme podle očkovacího kalendáře a o termínech vakcinace budete vždy včas informováni pomocí sms zpráv či e-mailu. Zároveň také poskytujeme širokou škálu nepovinného očkování pro bezpečnější život vašich dětí. Konzultace na toto téma je u nás samozřejmostí.

Pro rychlé a co nejlepší řešení léčby vašich dětí používáme přímo v naší ordinaci moderní diagnostické přístroje a metody např. CRP (odběr kapky krve z prstu a zjištění nutnosti použití antibiotik při léčbě) a Streptest (zjištění přítomnosti bakterie Streptococcus pyogenes, který je příčinou spálové angíny).

Bezbolestné aplikace náušnic pomocí nastřelovací technologie včetně výběru krásných náušniček - více zde.

Možnost konzultace i alternativních způsobů léčby (homeopatie)

Konzultace či objednání termínů jsou možné vyřídit jak osobně, tak elektronicky přes email či po telefonu - viz. kontakty

Registrace našich malých klientů je jednoduchá – musí být pouze zaregistrovaní u jedné z těchto pojišťoven:
111 - Všeobecná zdravotní pojišťovna
201 - Vojenská zdravotní pojišťovna
205 - Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
207 - Oborová zdravotní pojištovna
211 - Zdravotní pojišťovna Min. vnitra

333- Pojišťovna VZP a.s.

 

© 2023 MUDr. Petra Brossaud